Dejonizatory informacje

Nowoczesne technologie zastosowane w dejonizatorach Polwater

 

Połączenie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań daje rezultaty w postaci nowego standardu jakości i wydajności. Dejonizatory Polwater pozwalają ograniczyć koszty dostępu do wody ultraczystej o ponad 80% przy jednoczesnej poprawie jakości w porównaniu z wodą pochodzącą z urządzeń dwóch najbardziej znanych firm międzynarodowych).

 

 

 

Extended Performance  

Extended Performance EP - to innowacyjna metoda zwielokrotnionej wydajności materiałów eksploatacyjnych, uzyskiwanej  między innymi dzięki rygorystycznemu reżimowi technologicznemu. Projekt technologii powstał dzięki wieloletnim badaniom oraz blisko dwudziestoletniemu doświadczeniu kadry naukowo-technicznej Labopol. Dzięki technologii EP materiały eksploatacyjne dejonizatorów Polwater mają tak długie okresy efektywnej pracy. Również woda ultaczysta wyprodukowana z udziałem tej technologii ma wyraźnie lepsze i stabilne parametry jakościowe.

 

 

 

Direct Flow 

Direct Flow DF - technologia bezpośredniej produkcji wody ultraczystej, przebiegająca z minimalizacją objętości wody pozostającej w systemie dejonizatora, w tym eliminacji jakichkolwiek zbiorników będących źródłem wtórnej kontaminacji produkowanej wody. W technologii tej prędkość produkcji wody ultraczystej lub zdejonizowanej równa jest prędkości poboru. W rzeczywistości, tylko technologia Direct Flow spełnia warunek produkcji wody On demand (na żądanie). Zastosowanie DF usuwa większość bolączek współczesnych dejonizatorów. Brak zbiornika eliminuje ekspozycję wody na dwutlenek węgla (tym samym wzrostu przewodności) oraz możliwość kontaktu z biofilmem (woda nie jest zanieczyszczana produktami metabolizmu biofilmu i pyrogenami) ograniczając ponadnormatywne zużycie materiałów eksploatacyjnych w skutek koniecznej w układach ze zbiornikiem recyrkulacji.

 

 

Antymicro 

Antymicro AM - w połączeniu z technologią Direct Flow zapobiega rozrostowi biofilmu na całej powierzchni stycznej z wodą. Umożliwia nieograniczony czas użytkowania dejonizatora oraz daje gwarancję jałowości produkowanej wody. W technologii AM nie jest konieczne stosowanie kosztownych mikro i ultrafiltrów mających za zadanie eliminację drobnoustrojów namnażających w samym dejonizatorze.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności