Dlaczego dejonizator Polwater?

 

Kupując jeden z nowoczesnych dejonizatorów marki Polwater, nie idziesz na kompromisy. System Polwater jest doskonale zaprojektowanym i wykonanym, zintegrowanym aparatem wody ultraczystej ułatwiającym osiągnięcie najlepszych wyników pracy w Twoim laboratorium. 


 

 

Woda ultraczysta o wyjątkowych parametrach czystości


Dejonizatory Polwater produkują wodę ultraczystą o najwyższej czystości chemicznej i mikrobiologicznej. Parametry jakościowe są wyjątkowo stabilne i nie ulegają  wahaniom w długich okresach eksploatacyjnych.

 

 

 

Najniższe koszty eksploatacji


Dejonizatory Polwater, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii mają gwarantowaną cenę za jeden litr wody oczyszczonej. Umożliwia to obliczenie rzeczywistych kosztów eksploatacji. Cena ta jest średnio czterokrotnie niższa od cen w pozostałych dejonizatorach czy demineralizatorach.

 

 

 

Pomiar przewodności i temperatury wody ze Świadectwami Wzorcowania


Dejonizatory Polwater posiadają wysokiej klasy konduktometry dostarczane są ze Świadectwami Wzorcowania pomiaru przewodności i temperatury wydanymi przez akredytowane laboratorium Urzędu Miar. 

 

 

 

Unikatowa wygoda obsługi


 Dozowanie objętościowe z dźwiękową i świetlną sygnalizacją zakończenia poboru pozwala skupić się na zadaniach, jest bardzo wygodne, zapobiega zalaniom pracowni i pozwala zaoszczędzić dużo czasu.


 

 

Nieograniczona  trwałość oraz możliwość rozbudowy


Solidna budowa, najlepsze materiały i wykonanie dejonizatorów Polwater gwarantują ich nieograniczoną bezproblemową pracę. Dostępne są wieloletnie gwarancje trzy lub siedmioletnie. Dejonizatory Polwater są tak zaprojektowane, aby w miarę pojawiania się nowych potrzeb, można je było bardzo łatwo rozbudowywać i wzbogacać o różne dodatkowe funkcje oraz technologie oczyszczania.

 

 

 

Zgodność z normami, dyrektywami i przepisami


Wszystkie produkty i usługi Polwater bez wyjątku spełniają surowe wymogi obowiązujących dyrektyw, norm i przepisów. Urządzenia Polwater spełniają te wymogi w każdym aspekcie swojego działania. Gwarantuje to międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008.

 

 

Gwarantowane wsparcie techniczne


Polwater zapewnia stałą opiekę techniczną i serwisową realizowaną przez Serwis Fabryczny w miejscu instalacji, tak aby Użytkownicy mogli skupić się na swoich najważniejszych celach, a praca urządzeń odbywała bezproblemowo.

 

 

 Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności