Firma Polwater | www.polwater.pl

Polwater - 20 lat doświadczenia w budowie dejonizatorów wody

 

Firma Polwater to od dwudziestu lat niekwestionowany lider jakości i innowacyjności w produkcji laboratoryjnych dejonizatorów i demineralizatorów wody.


Pierwszy, model dejonizatra Polwater K-35 został zaprojektowany w 1996 roku i po roku intensywnych badań i testów został wprowadzony do sprzedaży jesienią 1997 roku.


Pierwszymi odbiorcami dejonizatorów Polwater były laboratoria farmaceutyczne. Zastosowania farmaceutyczne dejonizatorów były wyzwaniem projektowym i technologicznym. W latach dziewięćdziesiątych znane w krajach zachodnich od dziesięcioleci technologie: odwróconej osmozy, mikrofiltracji, wymiany jonowej, dezynfekcji UV były w Polsce nowością.

 

Dejonizatory Polwater od pierwszego modelu dawały gwarancję zgodności z wymaganiami norm i przepisów ciesząc się pełnym zaufaniem Użytkowników. W kolejnych latach do Klientów Polwater dołączyły liczne laboratoria inspekcji państwowych, laboratoria naukowe, medyczne i przemysłowe. 


Polwater zawsze koncentrował się na bezpośredniej współpracy z Odbiorcami i dostarczaniu technologii dokładnie odpowiadających ich wymaganiom. 

 
W 2003 roku został wdrożony systemy zarządzania jakością ISO 9001. W 2007 roku Polwater połączył się z technologiczną firmą Labopol.  

 

W 2012 system ISO 9001 otrzymał międzynarodowy certyfikat TÜV SÜD. 

 
W latach 2007-2011 dział badań i rozwoju opracowuje innowacyjne technologie: "Direct Flow", "Extended Performance" i "Antymicro".Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności