Dejonizatory laboratoryjne

 

Systemy Polwater obejmują pełną gamę wiodących technologii w zakresie produkcji wody ultraczystej we wszystkich laboratoriach. Od modeli na blat, kompaktowych, do zabudowy aż po najnowocześniejsze wielofunkcyjne urządzenia sieciowe.

 

 

Laboratoria akredytowane


Polwater oferuje najbardziej zaawansowane, zgodne z wymaganiami akredytacyjnymi oraz GLP, systemy produkcji wody ultraczystej we wszystkich stopniach czystości wg. normy PN-EN ISO 3696:1999.

 

Woda uzyskana dzięki dejonizatorom Polwater spełnia także wymagania zdefiniowane w  ASTM, CAP, NCCLS i przeznaczona jest dla wszystkich typów laboratoriów badawczych i naukowych. Ma zastosowanie w analizach instrumentalnych, elektrochemii, hodowlach tkankowych i komórkowych oraz wszystkich rutynowych zastosowaniach laboratoryjnych. 

 

Zgodny z normą PN-ISO 27888:1999 pomiar przewodności produkowanej wody z funkcją  rejestracji i wydruku pomiarów, dokonywany jest przez zintegrowany konduktometr ze Świadectwem Wzorcowania wydanym przez laboratoria akredytowane. Dejonizatory Polwater wykraczają poza zwykłą rolę produkcji wody oczyszczonej, umożliwiające laboratoriom akredytowanym pełną integrację sprzętowo-funkcjonalną z wymogami stawianym przez normę  PN-EN ISO/IEC 17025.

 

 

Dla laboratoriów 


Polwater w pełni wykorzystuje najnowsze osiągnięcia naukowe i wdraża innowacje. Dlatego produkcja wody ultraczystej o jakości uzyskiwanej dotychczas przez zastosowanie kilku urządzeń, jest osiągana przez jeden zaawanwansowany technologicznie i łatwy w użyciu dejonizator. 

 

Wymagającym Odbiorcom potrzebującym wodę ultraczystą na najwyższych parametrach czystości, Polwater oferuje rozwiązanie w postaci jednego, zintegrowanego dejonizatora produkujacego wodę typu I wg ASTM. Technologie oczyszczania mogą i powinny pracować w jednym urządzeniu. To optymalne rozwiązanie pod względem technicznym i ekonomicznym. Zintegrowane dejonizatory Polwater posiadają kilka punktów poboru wody o różnej czystości, tak aby zaspokoić potrzeby każdego laboratorium na wszystkie typy jakościowe wody. Modele bazowe po dobraniu odpowiedniej konfiguracji spełniają wszystkie możliwe wymagania.

 

Dejonizatory Polwater, dostarczane są z kartą bezpieczeństwa i zgodności materiałowej.

 

Polwater zapewnia wszystkim laboratoriom bezpieczeństwo działania, wygodne użytkowanie i stabilną jakość wody ultraczystej, przy najniższych całkowitych kosztach utrzymania. Trwałe, niezawodne dejonizatory są konstrukcjami pełnymi sprawdzonych rozwiązań, a ich funkcjonalności przekładają się na wzrost efektywności, pozwalając osiągnąć jakość pracy z dejonizatorem na wcześniej niespotykanym poziomie.

 

 

Wymienne opcje - precyzyjny dobór technologii


Poparty wiedzą i doświadczeniem a przede wszystki potrzebami Klienta, profesjonalny dobór urządzeń daje zawsze gwarancję właściwej decyzji. Współpracując z Polwater Klient ma zawsze pewność doboru najlepszej konfiguracji. Proces identyfikacji i weryfikacji potrzeb Klienta przebiega w ramach Zintegrowanego Certyfikowanego Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 rodząc spójność i konsekwencję doboru oraz realizacji najlepszego rozwiązania.


Polwater korzysta ze swojej, skumulowanej przez ponad 20 lat wiedzy o dejonizatorach wody i zaawansowanych technologiach produkcji wody ultraczystej. Dlatego idealnie skonfigurowane dejonizatory Polwater z  dostosowaną do warunków, wstępną filtracją sedymentacyjną i adsorbcyjną, odwróconą osmozą, elektrodejonizacją, podwójną wymianą jonową, fotoutlenianiem, dezynfekcją UV, mikro i ultrafiltracją będą zawsze spełniały wszystkie zindywidualizowane wymagania. Wiodące rozwiązania, umożliwiają doskonałą i ekonomiczną pracę dejonizatora, przez cały okres eksploatacji. 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności