Dejonizatory medyczne

 

Polwater zapewnia wszechstronne, kompleksowe rozwiązania dla sektora ochrony zdrowia w zakresie ekonomicznego w pełni kwalifikowanego stosowania aqua purificata i wody ultraczystej. Rozwiązania te w zdecydowany sposób ułatwiają stosowanie norm, GMP, GLP i ograniczanie kosztów. Aplikacje Pharmatix firmy Polwater pomagają w zapewnieniu wysokiej jakości opieki medycznej i wzbudzeniu w pacjentach poczucia bezpieczeństwa przez nieporównywalną jakość, efektywność i integrację z systemami zarządzania jakością.

 

Systemy Polwater Pharmatix obejmują pełną gamę wiodących technologii w zakresie produkcji wody ultraczystej dla farmacji, diagnostyki klinicznej oraz innych zastosowań w medycynie. 

 

Woda uzyskana dzięki dejonizatorom Polwater przewyższa jakością typ I zdefiniowany w  ASTM, CAP, NCCLS oraz PN-EN ISO 3696: 1999/BS 3997, spełniając tym samym wszelkie wymagania odnośnie Aqua Purificata zawarte w Farmakopei Polskiej IX, European Pharmacopoeia 7th Edition i USP

 

Stały pomiar (zgodny z normą PN-ISO 27888:1999) przewodności produkowanej wody ultraczystej, dokonywany przez wbudowany konduktometr ze Świadectwem Wzorcowania wydanym przez Urząd Miar RP, funkcja elektronicznej rejestracji i wydruku pomiarów,  stanowią unikatowe rozwiązanie, które w pewny i wygodny sposób integruje się i wpiera Systemy Zarządzania Jakością PN-EN ISO/IEC 17025 i PN-EN ISO 15189:2008.

 

Deklaracje i certyfikaty CE, karta chrakterystki materiałowej, certyfikaty dopuszczeniowe i jakościowe, świadectwa i gwarancje jakości uzupełniają dokonywane na życzenie kwalifikacje IQ, PQ, OQ.


 

Przemysł farmaceutyczny 


Laboratoria przemysłu farmaceutycznego mają decydujące znaczenie w procesie zapewnienia i kontroli jakości. Laboratoria te muszą opierać się na zgdnych z przepisami rozwiązaniach. Jedynie Polwater może zapewnić zintegrowane narzędzia do kontroli jakości aqua purificata i wody ultraczystej biorącej udział w większości metod. Od procesu projektowania do eksploatacji Polwater dostarcza w pełni kwalifikowane systemy o najlepszych, stabilnych parametrach wody ultraczystej. 

 

Polwater dostarcza  stacje produkcyjne wody czystej  dla przemysłu farmaceutycznego oraz kosmetycznego. Realizowane dostawy "pod klucz" zawierają indywidualne projekty oraz p[ełne kwalifikacjie.


 

Apteki szpitalne


Apteki szpitalne nie mogą pozwolić sobie na jakiekolwiek zakłócenia pracy lub generowanie niepotrzebnych kosztów. Tylko Polwater zapewnia najtańsze w zakupie i eksploatacji systemy produkujące aqua purificata o najlepszych zgodnych z wymaganiami Farmakopei i zawsze pewnych prametrach.


 

Diagnostyka medyczna


Dzięki innowacyjnym dejonizatorom Polwater, laboratoria diagnostyczne mogą znacznie obniżyć koszt otrzymywania wody ultraczystej przy jednoczesnej gwarancji jej najlepszych parametrów. Znane ze swojej niezawodności, wieloletniej, bezobsługowej pracy oraz praktycznym rozwiązaniom takim jak bezpośrednie podłączenie do analizatorów czy zmywarek, dejonizatory Polwater przyczyniają się do oszczędności czasu i lepszej organizacji pracy laboratorium. 


 

Medycyna


Woda zdejonizowana i ultraczysta ma szerokie zastosowanie w medycynie. Od jej czystości chemicznej i mikrobiologicznej oraz zgodności ze standardami zależy bezpieczeństwo i prawidłowość wielu procedur. Ważnym aspektem jest wpływ jakości stosowanej wody na trwałość i poprawność pracy takich urządzeń jak: autoklawy, endoskopy czy unity. Dlatego woda otrzymywana z dejonizatorów Polwater Pharmatix zgodna jest z normami najnowszymi PN-EN ISO 14161:2010, PN-EN 285+A2:2011, PN-EN ISO 15882:2009 i pozostałymi. Produkowane zgodnie z normą ISO 13485: 2005  dejonizatory Polwater Pharmatix to gwarancja zarówno najniższych kosztów zakupu i eksploatacji, jak i pełnego bezpieczeństwa chemicznego i mikrobiologicznego wszystkich typów jakości dostarczanej wody.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności