Dlaczego dejonizator Polwater?
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności

Kupując jeden z nowoczesnych dejonizatorów marki Polwater, nie idziesz na kompromisy. System Polwater jest doskonale zaprojektowanym i wykonanym, zintegrowanym aparatem wody ultraczystej ułatwiającym osiągnięcie najlepszych wyników pracy w Twoim laboratorium. 


 

 

Woda ultraczysta o wyjątkowych parametrach czystości

 Dejonizatory Polwater produkują wodę ultraczystą o najwyższej, absolutnej czystości chemicznej i mikrobiologicznej. Parametry jakościowe są wyjątkowo stabilne i nie ulegają nawet najmniejszym wahaniom w długich okresach eksploatacyjnych.

 

 

 

 

Najniższe koszty eksploatacji

Dejonizatory Polwater, dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów eksploatacyjnych mają gwarantowaną cenę za jeden litr wody oczyszczonej. Umożliwia to obliczenie rzeczywistych kosztów eksploatacji. Cena ta jest średnio dziesięciokrotnie niższa od cen w pozostałych dejonizatorach.

 

 


 

Wiarygodność pomiaru jakości wody

Dejonizatory Polwater posiadają wysokiej klasy konduktometry, dające rzeczywiste wyniki pomiaru przewodności. Konduktometry te dostarczane są ze świadectwem kalibracji i na życzenie, ze Świadectwem Wzorcowania akredytowanego laboratorium Urzędu Miar. 

 

 

 

Ogromna wygoda obsługi

 Dozowanie objętościowe z dźwiękową i świetlną sygnalizacją zakończenia poboru pozwala skupić się na zadaniach, jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić dużo czasu.


 

 

Nieograniczona  trwałość oraz możliwość rozbudowy

Solidna budowa, najlepsze materiały i wykonanie dejonizatorów Polwater gwarantują ich nieograniczoną bezproblemową pracę. Dostępne są wieloletnie gwarancje trzy lub pięcioletnie a także gwarancje dożywotnie. Dejonizatory Polwater są tak zaprojektowane, aby w miarę pojawiania się nowych potrzeb, można je było bardzo łatwo rozbudowywać i wzbogacać o różne dodatkowe funkcje oraz technologie oczyszczania.

 

 

 

 

Zgodność z normami, dyrektywami i przepisami

Wszystkie produkty i usługi Polwater bez wyjątku spełniają surowe wymogi obowiązujących dyrektyw, norm i przepisów. Urządzenia Polwater spełniają te wymogi w każdym aspekcie swojego działania. Gwarantuje to międzynarodowy certyfikat ISO 9001:2008.


 

 

Gwarantowane wsparcie techniczne

Polwater zapewnia stałą opiekę techniczną i serwisową realizowaną przez Serwis Fabryczny w miejscu instalacji, tak aby Użytkownicy mogli skupić się na swoich najważniejszych celach, a praca urządzeń odbywała bezproblemowo.