Dejonizatory przemysłowe
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji o polityce prywatności.
polityka prywatności

 

Woda to jeden z naważniejszych surowców. Podobnie jak energia, woda ma znaczenie strategiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu, od transportu poprzez przemysł maszynowy, chemiczny i spożywczy do elektroniki. Jej parametry, jakość, cena i dostępność ma bezpośredni wpływ na opłacalność oraz efektywność większości procesów technologicznych.

 

Polwater świadomy tych wymagań stworzył przemysłowe systemy produkcji wody procesowej o jakości nieosiągalnej w innych tego typu urządzeniach.

 

Pełna kontrola procesu i parametrów.

Jako nieliczne, dejonizatory Polwater posiadają czteropunktową kontrolę i rejestrację parametrów jakości wody w całym procesie oczyszczania, relizowaną przez wysokiej klasy konduktometry ze Świadectwem Wzorcowania Urzędu Miar RP. W połączeniu z najbardziej wydajnymi rozwiązaniami, przekłada się to bezpośrednio na powtarzalność i jednorodność procesów oraz spełnienie wszystkich wymogów technologicznych i norm.

 

Jakość i zgodność z normami
Od momentu identyfikacji potrzeb Klienta, poprzez procesy projektowania, realizacji wyrobu, instalacji, uruchomienia i sporządzania dokumentacji, Polwater rygorystycznie kontroluje jakość wszystkiech etapów produkcji zgodnie z wdrożonym i certyfikowanym  Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz ściśle stosuje się do wszystkich szczegółowych norm, dyrektyw i przepisów.

 

Opłacalność

Dejonizatory Polwater wyposażone są w precyzyjne liczniki wyprodukowanej wody, dające pełną kontrolę nad rzeczywistymi kosztami eksploatacji. Innowacyjny system pomiaru i rejestracji rzczywistego stanu wszystkich materiałów eksploatacyjnych od filtrów wstępnych poprzez membrany, klumny jonowymienne do promienników UV, zapewnia, że ich wymiana będzie następowała po zużyciu a nie "na czas". Ponad to technologia Polwater Extended Preformance co najmniej czterokrotnie wydłuża czas pracy wszystkich materiałów eksploatacyjnych. Dlatego instalacja stacji Polwater przynosi ogromne oszczędności. 

 

Projekty indwidualne

Polwater wykonuje kompleksowe intalacje pod klucz według indywidualnych specyfikacji. Ponad piętnaście lat doświadczenia w budowie i rozwoju systemów wody procesowej opartych o technologie ultrafiltracji, odwróconej osmozy, elektrodejonizacji, fotooksydacji, wymiany jonowej i dezynfekcji UV, daje zawsze gwarancję doboru optymalnego rozwiązania. Najszybszym sposobem uzyskania oferty na projekt indwidualny jest przesłanie zapytania.

 

Trawałość i niezawodność

Systemy Polwater znane są ze swojej niezawodności. Dopracowane projekty, dokładność wykonania i dbałość o każdy szczegół przekładają się na bezawaryjne urządzenia wymagające minimum czynności obsługowych. Bezkompromisowe podejście do jakości wymaga zastosowania najlepszych komponentów. Polwater współpracuje bezpośrednio ze światowymi liderami przemysłu chemicznego i maszynowego stosując sprawdzone, aprobowane i certyfikowane komponenty.

 

Ochrona środowiska

Polwater stosuje wyłącznie technologie przyjazne dla środowiska.  Nasza polityka ochrony środowiska oparta jest na normie ISO 14001:2004 i wszystkie działania są zarządzane i rozwijane zgodnie z tą normą. Zapewniamy pełną zgodność produktów i procedur z przepisami ochrony środowiska. Podczas procesów projektowych zawsze brane są pod uwagę zagadnienia ochrony środowiska, używamy tylko certyfikowanych komponentów oraz zapewniamy naszym Klientom możliwość odbioru powrotnego dostarczonych przez nas produktów.